Zapytanie ofertowe

Produkt:

Imię:

e-mail:

Telefon:

Treść zapytania:

MODA MĘSKA - GARNITURY

  


Ubieramy mężczyzn na każdą okazję.

 

 

Do pracy na śluby, studniówki oraz weekendowe wypady za miasto. Oferowane przez nas kolekcje odzieży męskiej wykonane są wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Naturalne wełny oraz ich połączenia z jedwabiem, lnem oraz elaną gwarantują najwyższą jakość. Tkaniny zachwycają różnorodnością deseni, kolorystyką oraz ciekawymi splotami.
 

Tabela rozmiarów obejmuje garnitury o wzrostach 164cm-188cm z uwzględnieniem bardzo małych oraz dużych klatek piersiowych.

 

 


 

Kolekcja ULTRA SLIM to garnitury mocno dopasowane do sylwetki z nieco krótszymi marynarkami i wąskimi spodniami. Wszystko zgodnie z najnowszymi trendami. Linia ta cieszy się szczególną popularnością wśród młodzieży, która często wybiera ten fason na egzaminy, wesela lub bale maturalne.

Kolekcja VIP idealna na spotkania biznesowe, wieczorowe imprezy, sprawdza się również w codziennej pracy. Kolekcja ta przeznaczona jest dla mężczyzn, którzy cenią perfekcyjny wygląd i optymalne dopasowanie fasonu.

Kolekcja PRESTIGE to linia garniturów dla mężczyzn ceniących tradycję i klasykę stroju. Są to garnitury 2 lub 3 częściowe w bardzo stonowanej kolorystyce.

 

 

 

 

 

Prezentowane na stronie zdjęcia mają charakter podlądowy, pełna oferta dostępna wyłącznie w sklepie.

 

 

KONTAKT

ZAPYTAJ NAS:

 

Imię i nazwisko:

*

Email:

*

Telefon:

Treść:

*